Koupelny 01 Koupelny 02 Koupelny 03
Rychlý Kontakt

Koupelnové studio Hodonín:

Čajkovského 41, v Hodoníně

Letocha Ivoš:+420 774 493 571


koupelnykasarna@seznam.cz

Obklady, dlažba Aparici

Obklady, dlažba Aparici

Ceramicas APARICI je jeden z největších výrobců interiérových glazovaných keramických obkladů a dlažeb ve Španělsku.

Ceramicas APARICI rozděluje svoji velmi širokou nabídku různých designů keramických obkladů a dlažeb do 2 základních kolekcí, všechny jsou prezentovány v generálním katalogu 2012:

 • Kolekce CONTEMPORARY – moderní kolekce obsahuje dlažby a obklady, které následují poslední trendy v designech interiérů jako jsou např. imitace cementových povrchů, moderních dřev, skla, kovů, barevné série, apod.
 • Kolekce LUXURY – široká nabídka imitací přírodních kamenů jako jsou mramor, žula travertin.

 

 

APARICI porcelanico

APARICI porcelanico je nová značka v rámci skupiny APARICI GROUP a je orientovaná na výrobu luxusních slinutých dlažeb, které jsou buď glazované s vysokým leskem nebo probarvené v tloušťce střepu.

Jako všechny značky v rámci APARICI GROUP jsou všechny modely trvale skladem, v jednotném kalibru, tj. rektifikované na přesný rozměr s možností vzájemné kombinace formátů.


APAVISA PORCELANICO

Apavisa Porcelánico je momentálně největší španělský výrobce technických slinutých dlažeb.V nabídce jsou materiály ve formátech: 30x30 cm, 45x45 cm, 30x60 cm, 60x60 cm, 22,5x90 cm, 45x90 cm, 90X90 cm a 60x120 cm a v několika povrchových úpravách: od vysokého lesku po reliéfní úpravu s protiskluzem.

Tyto materiály imitují dokonale přírodní materiály od mramoru, dřeva až po kov a v poslední době velmi žádaný beton či cementovou stěrku. Každý kus je vlastně originál, kde se neopakuje stejný design u každé dlaždice. Technické vlastnosti jako je tvrdost, nasákavost, otěruvzdornost atd. jsou pak mnohem lepší než u přírodních materiálů.

Velmi důležitým obchodním argumentem je jednotná kalibrace, umožňující vzájemné kombinace všech barev a povrchových úprav v rámci konkrétního formátu. Materiály je možné na stěny pokládat bez spárynejen vzhledem na přesné dodržování rozměrů, ale také k minimálnímu zkosení horní hrany. Všechny vyráběné modely jsou speciálně chemicky upraveny za účelem dosažení nulové porozity povrchu a tím odolnosti proti působení čistících prostředků. Na boční hraně každého vyrobeného kusu je označení názvu, barvy, povrchové úpravy, odstínu a výrobního data k usnadnění identifikace výrobku. Všechny vyrobené dlažby a obklady mají prakticky nulovou nasákavost vody, tzn. je možné jejich využití v interiérech, exteriérech, jako fasádní obklady a v komerčních frekventovaných zónách.

Celý výrobní sortiment je rozdělen do pěti kolekcí:

 • Kolekce METAL
  Nabízí technické dlažby s imitacemi oxidovaných a broušených metalických povrchů. Vyráběny jsou ve dvou úpravách: LAPPATO (přeleštěná) a NATURAL (matná).

 • Kolekce CONCRETE
  Další z moderních kolekcí, které jsou zaměřeny na designy cementů a betonových ploch různých úprav. V poslední době nejžádanější typ dlažeb.

 • Kolekce STONE
  Zde jsou představeny imitace přírodních kamenů jako jsou např. mramor, břidlice, vápenec, apod. v různých úpravách, od vysokého lesku po matná provedení. U série NEOCOUNTRY je mj. v nabídce kromě klasických tvarů dlažeb - obdélníku a čtverce, i rektifikovaný šestiúhelník HEXAGONAL.

 • Kolekce WOOD
  Designy dřevěných podlah.

 • Kolekce MONOCOLOR
  Nabídka unibarev ve vysokém lesku či matném provedení.

Obklady, dlažba Aparici - fotogalerie